Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Päťhviezdičkový hotel Secrets Sunny Beach Resort & Spa sa nachádza priamo na dlhej širokej piesočnatej pláži a plážovej promenáde. Na Slnečnom pobreží nájdete množstvo obchodov, barov a reštaurácií, kam sa rýchlo dostanete. Autobusová zastávka je vzdialená cca 400 m. Mesto Nessebar UNESCO s niekoľkými kultúrnymi pamiatkami je vzdialené asi 8 km. Letisko Burgas (BOJ) je vzdialené asi 20 km.

Vybavenie: 5-hviezdičkový hotel Secrets Sunny Beach Resort & Spa len pre dospelých vás privíta s 334 modernými a pohodlnými izbami a apartmánmi. O vašu fyzickú pohodu sa postarajú rôzne reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou a exotickými špecialitami. Medzinárodný bufet sa podáva v hlavnej reštaurácii a z terasy si môžete vychutnať výhľad na more. Tri à la carte reštaurácie "Portofino", "Oceana" a "Seaside Grill" vám ponúkajú najlepšiu taliansku kuchyňu, výber najlepších morských plodov a grilované špeciality. Kaviareň „Coco“ ponúka kávu, pečivo a občerstvenie v príjemnej atmosfére. Ak sa cítite trochu nervózni, bistro pri bazéne "Barefoot Grill" ponúka ľahký obed. Vo vonkajšom areáli sa nachádza bazén s barom. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú v cene pri bazéne a na pláži (v závislosti od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba Deluxe s priamym výhľadom na more: Moderné a pohodlné dvojlôžkové izby Deluxe s priamym výhľadom na more (cca 42 m²) majú sprchu/WC, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, župany, papuče, 43" satelitnú TV, klimatizáciu, minibar (denne dopĺňaný s vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom v cene), trezorom (v cene), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi (v cene), zariadeným balkónom alebo terasou s výhľadom na more a nachádzajú sa na 2. až 9. poschodí.
Junior suity s priamym výhľadom na more: Junior suity s priamym výhľadom na more (cca 64 m²) sú o niečo priestrannejšie a nachádzajú sa na 2. - 9. poschodí, inak majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby deluxe s výhľadom na more. Poschodie.
Preferred Club Deluxe Ocean Front: Moderné a pohodlné dvojlôžkové izby Preferred Club Deluxe Ocean Front (cca 42 m²), s inak podobným zariadením ako Deluxe dvojlôžkové izby s priamym výhľadom na more, majú tiež vybavenie ako Preferred Club.
Suita Preferred Club Junior s výhľadom na oceán: Suity Preferred Club Junior s výhľadom na oceán (približne 64 m²) majú rovnaké vybavenie ako suity Junior s výhľadom na more, ale ponúkajú aj vybavenie ako Preferred Club.
Za príplatok je možné rezervovať aj ako suitu Preferred Club Junior Deluxe s priamym výhľadom na more (2. - 9. poschodie).

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: raňajky (cca 8:00 – 10:30), neskoré raňajky (cca 10:30 – 11:00), obedy/občerstvenia (cca 12:30 – 17:00) a večere (cca. 18:30 – 21:30) sa podávajú formou bufetu. Večeru si môžete dať aj v à la carte reštaurácii (morské plody, talianske a grilované jedlá) (neobmedzené a nie je potrebná žiadna rezervácia) Čerstvé ovocné šťavy, nealkoholické nápoje, medzinárodné a miestne prémiové liehoviny, káva a čaj v otváracích hodinách Bary (od cca 10:00 až 12:00 hod.) Otváracie hodiny reštaurácií a barov sa môžu líšiť v závislosti od sezóny a obsadenosti hotela alebo sa môžu vyskytovať striedavo. Aktuálnu otváraciu dobu vám poskytne recepcia hotela (môže sa zmeniť).
Preferred Club: Všetci hostia, ktorí si rezervovali izbu Preferred Club, môžu využívať aj tieto výhody: - Rozšírený výber toaletných potrieb v kúpeľni - Fľaša sektu/vína na privítanie - Kávovar na kapsuly na izbe - Minibar (alkoholické nápoje a občerstvenie) - Župany a papuče -Exkluzívna plážová taška (k dispozícii na recepcii) -Služba večerného rozostlania -24-hodinová izbová služba (za príplatok) -Vertikálna naparovacia žehlička na izbe -Prioritná registrácia a odhlásenie (skorá registrácia a/alebo alebo neskoré odhlásenie v závislosti od dostupnosti) -Exkluzívna služba concierge (za príplatok) -Exkluzívny bazén a pláž s uterákmi -Exkluzívna večera à la carte v reštaurácii 'Seaside Grill' (nutná predbežná rezervácia cez APP) Exclusive Preferred Club Salónik (otvorený od cca 10:00 do 22:00): - Kontinentálne raňajky - Ráno káva, čaj a pečivo - Voda, nealkoholické nápoje a občerstvenie v popoludňajších hodinách - TV a čitáreň - Priamy prístup k počítaču (v závislosti od dostupnosť) Všetky izby Preferred Club sa nachádzajú na exkluzívnom mieste.

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Zábava: Živá hudba a zábavný program.

Šport v cene: Moderné fitness štúdio s kardio a posilňovacími strojmi, kurzy pilatesu a strečingu, joga, vodné športy (pool spinning a aqua joga), viacúčelové ihriská na tenis, basketbal a mini futbal.

Šport za poplatok: potápačské výlety, výlety loďou a požičovňa bicyklov.

Wellness: Oddýchnite si v kúpeľoch a ponorte sa do rozmaznávajúcej atmosféry. Krytý bazén, sauna a parný kúpeľ zaisťujú relax a pokoj. Vyberte si medzi rôznymi wellness a kozmetickými procedúrami a nechajte sa rozmaznávať.
Vstup do krytého bazéna je v cene, všetko ostatné je za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi v celom hoteli (v cene).
Aplikácia Hyatt.
Parkovacie miesto (v závislosti od dostupnosti a za poplatok).
Recepcia (24/7).
Služba práčovne (za poplatok).

Hotelové kreditné karty: Visa, Mastercard a Maestro.

Poznámky: V hoteli sú povolené malé psy do 10 kg (na vyžiadanie a za poplatok).
Na pláž nie sú povolené žiadne psy.
**********
Hotel len pre dospelých (od 18 rokov).
Dress code: neformálne na obed a formálne na večeru.
**************

Poznámka 2:
V katalógu „Slnečné destinácie“ leto 2024 na strane 52.
V katalógu „Vysoká trieda“ leto 2024 na strane 122.

Poznámka k sezóne: je možné rezervovať aj pod BOJB18.

Informácie o destinácii: Upozorňujeme, že mimo hlavnej turistickej sezóny (najmä v mesiacoch apríl – máj a október) menia hotely a klubové komplexy svoj zábavný a oddychový program (napr. animácie, miniklub alebo vodné športy), ako aj Otváracie hodiny reštaurácií a barov môžu byť niekedy trochu obmedzené z dôvodu malého počtu hostí a premenlivého počasia.Preložiť pomocou Google Translate Lage: Das 5-Sterne Hotel Secrets Sunny Beach Resort & Spa liegt direkt am langen und breiten Sandstrand und der Strandpromenade. Am Sonnenstrand befinden sich zahlreiche Geschäfte, Bars und Restaurants die schnell erreichbar sind. Eine Bushaltestelle befindet sich in ca. 400 m Entfernung. Die UNESCO-Stadt Nessebar, mit mehreren Kulturdenkmälern, ist ca. 8 km entfernt. Der Flughafen Burgas (BOJ) ist ca. 20 km entfernt.

Ausstattung: Das Adults-only 5-Sterne Hotel Secrets Sunny Beach Resort & Spa empfängt Sie mit 334 modernen und komfortablen Zimmer und Suiten. Für das leibliche Wohl sorgen verschiedene Restaurants mit internationaler Küche und exotischen Spezialitäten. Im Hauptrestaurant wird ein internationales Buffet serviert, genießen Sie dabei von der Terrasse den Blick auf das Meer. Die drei À-la-carte-Restaurants "Portofino", "Oceana" und "Seaside Grill" verköstigen Sie mit feinster italienischen Küche, einer Auswahl an besten Meeresfrüchten und gegrillte Spezialitäten. Im "Coco" Cáfe werden Kaffee, Gebäck und Snacks in einer angenehmen Atmosphäre gereicht. Für den kleinen Hunger zwischendurch bietet das Bistro am Pool, "Barefoot Grill", ein leichtes Mittagessen. In der Außenanlage befindet sich der Swimmingpool mit Swim-up-Bar. Liegen, Schirme und Badetücher sind am Pool und am Strand (nach Verfügbarkeit) inklusive.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Deluxe frontaler Meerblick: Die modernen und komfortablen Doppelzimmer Deluxe frontaler Meerblick (ca. 42 m²) verfügen über Dusche/WC, Föhn, Kosmetikspiegel, Bademäntel, Slipper, 43"- Sat.-TV, Klimaanlage, Minibar (tägliche Auffüllung mit Wasser, Softgetränken und Bier inklusive), Safe (inklusive), Kaffee- und Tee Zubereiter, Wi-Fi (inklusive), einen möblierten Balkon oder eine möblierte Terrasse mit Meerblick und liegen in der 2.-9. Etage.
Juniorsuite frontaler Meerblick: Die Juniorsuiten frontaler Meerblick (ca. 64 m²) sind, bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe Meerblick, etwas geräumiger und liegen in der 2.-9. Etage.
Preferred Club Deluxe Ocean Front: Die modernen und komfortablen Preferred Club Deluxe Ocean Front Doppelzimmer (ca. 42 m²) verfügen, bei sonst ähnlicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe frontaler Meerblick, zusätzlich über die Annehmlichkeiten des Preferred Clubs.
Preferred Club Juniorsuite Ocean View: Die Preferred Club Juniorsuiten Ocean View (ca. 64 m²) verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Juniorsuiten Meerblick, bieten jedoch zusätzlich die Annehmlichkeiten des Preferred Clubs.
Auch als Preferred Club Juniorsuite Deluxe frontaler Meerblick (2.-9. Etage) gegen Aufpreis buchbar.

Bei Buchung von All-Inclusive:
Ultra All Inclusive: Frühstück (ca. 8-10:30 Uhr), Spätaufsteher Frühstück (ca. 10:30-11 Uhr), Mittagessen/Snacks (ca. 12:30-17 Uhr) und Abendessen (ca. 18:30-21:30) werden in Buffetform serviert. Das Abendessen kann auch in einem À-la-carte-Restaurant (Seafood, italienisch und BBQ) eingenommen werden (unbegrenzt und keine Reservierung erforderlich). Frische Fruchtsäfte, alkoholfreie Getränke, internationale und lokale Premium-Spirituosen, Kaffee und Tee an den jeweils geöffneten Bars (von ca. 10-0 Uhr). Die Öffnungszeiten der Restaurants und Bars können je nach Saison und Belegung des Hotels variieren oder im Rotationsverfahren erfolgen. Bitte erkundigen Sie sich an der Hotelrezeption über die aktuellen Öffnungszeiten (Änderungen vorbehalten).
Preferred Club: Alle Gäste, die ein Preferred Club Zimmer gebucht haben, genießen zusätzlich diese Annehmlichkeiten: -Erweiterte Auswahl an Pflegeprodukten im Bad -Eine Flasche Sekt/Wein zu Begrüßung -Kapselkaffeemaschine im Zimmer -Minibar (alkoholische Getränke und Snacks) -Bademäntel und Slipper -Exklusive Strandtasche (an der Rezeption erhältlich) -Turndown-Service -24 h-Zimmerservice (gegen Aufpreis) -Vertikales Dampfbügeleisen im Zimmer -Bevorzugtes Check-in und Check-out (early Check-in und/oder late Check-out je nach Verfügbarkeit) -Exklusiver Concierge-Service (gegen Gebühr) -Exklusiver Bereich am Pool und am Strand mit Handtuchservice -Exklusives À-la-carte-Abendessen im ‚Seaside Grill‘ Restaurant (Voranmeldung über die APP erforderlich) Exklusive Preferred Club Lounge (geöffnet von ca. 10-22 Uhr): -Kontinentales Frühstück -Kaffee, Tee und Gebäck am Vormittag -Wasser-, Erfrischungsgetränke- und Snackservice am Nachmittag -TV- und Leseecke -Direkter Zugriff auf einen Computer (je nach Verfügbarkeit) Alle Preferred Club Zimmer befinden sich in exklusiver Lage.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Live-Musik und Unterhaltungsprogramm.

Sport inklusive: Modernes Fitnessstudio mit Ausdauer- und Kraftgeräten, Pilates und Stretching-Kurse, Yoga, Wassersportaktivitäten (Pool Spinning und Aqua Yoga), Multifunktionsplätze für Tennis, Basketball und Minifußball.

Sport gegen Gebühr: Tauchausflüge, Bootsausflüge und Fahrradverleih.

Wellness: Lassen Sie im Spa die Seele baumeln und tauchen Sie ein in eine verwöhnende Atmosphäre. Ein Innenpool, eine Saunalandschaft und ein Dampfbad sorgen für Erholung und Ruhe. Wählen Sie zwischen verschiedenen Wellness- und Beautyanwendungen und lassen sich verwöhnen.
Der Zutritt zum Innenpool ist inklusive alles Weitere ist gegen Gebühr.

Hotelservice: Wi-Fi in der gesamten Hotelanlage (inklusive).
Hyatt App.
Parkplatz (nach Verfügbarkeit und gegen gebühr).
Rezeption (24/7).
Wäscheservice (gegen Gebühr).

Kreditkarten Hotel: Visa, Mastercard und Maestro.

Hinweise: Kleine Hunde bis 10 kg im Hotel erlaubt (Auf Anfrage und gegen Gebühr).
Am Strand sind keine Hunde erlaubt.
**********
Adults only Hotel (ab 18 Jahre).
Dress Code: casual zum Mittagessen und formell zum Abendessen.
***********

Hinweis 2:
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2024 auf Seite 52.
Im Katalog "High Class" Sommer 2024 auf Seite 122.

Saisonhinweis: zusätzlich buchbar unter BOJB18.

Hinweise zum Zielgebiet: Beachten Sie bitte, dass außerhalb der Hauptreisezeit (insbesondere in den Monaten April-Mai und Oktober) die Hotels und Clubanlagen ihr Unterhaltungs- und Freizeitprogramm (z. B. Animation, Mini Club oder Wassersportangebote) sowie die Öffnungszeiten der Restaurants und Bars wegen der dann geringen Gästeanzahl und des wechselhaften Wetters mitunter etwas einschränken können.