Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Na ostrove Saadiyat, priamo na cca. 9 km dlhá, mierne svahovitá, biela piesočná pláž. Destinačné letisko: Abu Dhabi, cca. 30 km.

Vybavenie: Novootvorený plážový rezort na začiatku roka 2018, ktorý víta svojich hostí v modernom arabskom prostredí. O fyzickú pohodu hostí sa stará celkovo 7 reštaurácií a barov. Zatiaľ čo na vás v reštaurácii Sim Sim čaká bohatý výber medzinárodných lahôdok, v reštaurácii Si Ristorante Italiano & Bar vás budú rozmaznávať talianske špeciality. V reštaurácii Hamilton's Gastropub sa podávajú tradičné americké a britské jedlá a reštaurácia Turtle Bay Bar & Grill ponúka zo strešnej terasy nádherný výhľad na oceán a v elegantnej atmosfére vám ponúka vynikajúce grilované jedlá. Ľahké občerstvenie je k dispozícii tiež v bare pri bazéne. Bar Nasma Beachfront, ktorý vás pozýva na osviežujúci kokteil, najmä večer, a salónik Sama Lobby Lounge, ktorý otvára nádherný výhľad na more a ponúka rôzne druhy kávy a čaju, vytvárajú najlepšie podmienky pre útulný pobyt. pobyt. Centrom komplexu je priestranný bazén so samostatným detským bazénom. Na pláži sú tiež k dispozícii ležadlá a slnečníky. Pestrá ponuka je doplnená o WiFi v celom rezorte.

Klasická izba: cca. 40 m², moderný dizajn a svetlé farby sú skvele kombinované s prvkami arabského štýlu. Sú vybavené vaňou/WC, oddelenou dažďovou sprchou, fénom, županom, papučami, televízorom, telefónom, WLAN, klimatizáciou, minibarom,

Deluxe: cca. 40 m², zariadené ako klasické, s výhľadom na rozľahlý komplex letoviska (DZL)

Prémiový výhľad na more: cca. 40 metrov štvorcových, zariadené ako klasické, s výhľadom na more (DZM)

Klub Rotana Izba: cca. 40 m², zariadené ako klasické, s výhľadom na letovisko alebo more. Vrátane klubových služieb: ďalšie raňajky v salóniku, káva, čaj a vybrané nealkoholické nápoje počas dňa, popoludňajší čaj (od 15:00 do 17:00) a šťastná hodina s vybranými alkoholickými nápojmi a kanabami (6-8 hodín) (DZC)

Rodinná izba: cca. 80 m2, pozostávajúce z dvoch klasických izieb s prepojenými dverami (FZ)

Stravovanie: raňajky, polpenzia alebo plná penzia.
Všetky jedlá zvyčajne vo forme bufetu, v závislosti od kapacity, ale aj ako menu.

Šport zahrnutý: fitnes centrum, tenisový kurt, minigolf.

Wellness: Relaxujte v priestrannom Zen v kúpeľoch Rotana "s 9 miestnosťami na ošetrenie a vychutnajte si rôzne masáže, ako aj saunu a dve turecké hammamy.

Deti:
  • Aladdin's Cave Kidsclub (4-16 rokov) s vyškoleným personálom
  • Lazy River
  • Veľké detské úvodné ihrisko
  • Babysitter (na vyžiadanie, za poplatok)


Tipy a poznámky: Tieto ceny platia iba pre používateľov cestovných kancelárií/účastníkov z EÚ, EHP a Švajčiarska. Nedodržanie tejto požiadavky môže mať za následok odmietnutie ubytovania alebo vytvorenie príplatku na mieste. Emiráty sú rozvíjajúcim sa regiónom. Vo všetkých emirátoch, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela, tak môže vždy dôjsť k stavebným činnostiam.
Po príchode do hotela môžete byť požiadaní, aby ste zanechali číslo kreditnej karty a zálohu, ktorú je možné uhradiť pri odchode a prípadných ďalších nákladov vzniknutých počas pobytu.
Podľa rozhodnutia vlády z 31. marca 2014 je daň za noc (dirham cestovného ruchu) za izbu a noc splatná za všetky hotely v dubajských emirátoch, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi, v závislosti od kategórie hotelov. V prípade apartmánov, apartmánov, rodinných izieb atď. Je potrebné zaplatiť daň za noc za izbu / noc. Platba sa vykonáva v hoteli pri odhlásení.
Daň za noc je za izbu / noc:
• Päťhviezdičkové hotely: 20 AED (približne 4 EUR)
• 4 hviezdičkové hotely: 15 AED (približne 3 €)
• 3 a 2 hviezdičkové hotely: 10 AED (približne 2 €)
• 1 hviezdičkové hotely/lacné hotely/hotely: 7 AED

Upozorňujeme, že oficiálna klasifikácia krajiny sa môže líšiť od hotelového klasifikovaného tu a že jednodňová daň je tiež vyberaná na oblasti úspor. Zmeny nadzemného dane a klasifikácie hotelov sú vyhradené. Na nočných letoch s príchodom do Dubaji alebo Abu Dhabi skoro ráno, treba poznamenať, že hotelová izba je k dispozícii len od 2:00. S návratovým letom v skorých ranných hodinách sa musí očakávaťže raňajky po poslednej noci sa už nemôžu používať. Pri rezervácii s deťmi sa ubytovanie detí koná bez prístelky (prístelka na mieste po dostupnosti za poplatok). Izby majú buď posteľ veľkosti kráľa alebo 2 postele s veľkosti Queen. Pri rezervácii môžete zadať svoju nezáväznú požiadavku na ubytovanie.

Vekové limity v hoteloch Upozorňujeme, že hotely v arabských emirátoch neakceptujú jediného cestujúceho mladšieho ako 21 rokov bez staršej osobnej starostlivosti. Podľa zákona platí, že najmenej jedna osoba na izbu musí mať 21 rokov. Okrem toho sa alkohol nesmie používať na osoby mladšie ako 21 rokov.

Svätý mesiac pôstu, ramadán, ponúka hosťom vynikajúcu príležitosť zažiť fascinujúcu arabskú kultúru po západe slnka a zúčastniť sa tradičných sviatkov. Od nemuslimov sa neočakáva, že budú nasledovať tradíciu pôstu. Ako prejav rešpektu sa však dospelým hosťom odporúča, aby na verejnosti nepožívali, nepili a nefajčili. Môžu existovať obmedzenia týkajúce sa prevádzky hotela (napríklad alkohol, jedlá len v interiéri, zábava). Informujte sa pred rezerváciou o príslušných obmedzeniach vo vybranom hoteli.

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!

Poznámka: Železnica a letka je súčasťou balenia. Platí pri rezervácii balíčkovej dovolenky zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odchod v rámci nemeckej železničnej siete (2. trieda), s výnimkou verejnej dopravy.

Hotelové a/alebo iné služby sú poskytované v angličtine alebo v miestnom jazyku. Nemožno zaručiť konzistentnú nemeckú jazykovú službu!
Preložiť pomocou Google Translate Lage: Auf Saadiyat Island, direkt an einem ca. 9 km langen, flach abfallenden, weißen Sandstrand gelegen. Zielflughafen: Abu Dhabi, ca. 30 km.

Ausstattung: Anfang 2018 neu eröffnetes Strandresort, das seine Gäste in einem modern-arabischen Ambiente empfängt. Insgesamt 7 Restaurants und Bars sorgen für das leibliche Wohl der Gäste. Während Sie im Restaurant „Sim Sim“ eine reichhaltige Auswahl an internationalen Köstlichkeiten erwartet, werden Sie im Restaurant „Si Ristorante Italiano & Bar“ mit italienischen Spezialitäten verwöhnt. Der „Hamilton’s Gastropub“ serviert Ihnen traditionell amerikanische und britische Speisen und im Restaurant „Turtle Bay Bar & Grill“ können Sie von der Dachterrasse aus den herrlichen Blick auf das Meer genießen und dabei hervorragende Grillgerichte in eleganter Atmosphäre kosten. Leichte Snacks erhalten Sie darüber hinaus an der Poolbar. Die „Nasma Beachfront Bar“, die vor allem in den Abendstunden zu einem erfrischenden Cocktail einlädt sowie die „Sama Lobby Lounge“, die einen wunderbaren Blick auf das Meer eröffnet und Ihnen abwechslungsreiche Kaffee- und Teesorten serviert, schaffen beste Voraussetzungen für ein gemütliches Verweilen. Den Mittelpunkt der Anlage bildet der großzügig angelegt Swimmingpool mit separatem Kinderpool. Am Strand stehen zudem Strandliegen und Sonnenschirme zur Verfügung. Abgerundet wird das vielseitige Angebot durch WLAN im gesamten Resort.

Classic-Zimmer: ca. 40 qm, zeitgenössisches Design und helle Farben werden hier gekonnt mit arabischen Stilelementen vereint. Ausgestattet mit Bad/WC, separater Regendusche, Fön, Bademantel, Hausschuhen, TV, Telefon, WLAN, Klimaanlage, Minibar, Kaffee-/Teezubereiter, Safe, Balkon und Blick auf den Garten oder die Insel Saadiyat Island (DZ)

Deluxe: ca. 40 qm, ausgestattet wie Classic, mit Blick auf die weitläufige Resortanlage (DZL)

Premium Sea View: ca. 40 qm, ausgestattet wie Classic, mit Blick auf das Meer (DZM)

Club-Rotana-Zimmer: ca. 40 qm, ausgestattet wie Classic, mit Blick auf das Resort oder das Meer. Inklusive Clubleistungen: in der Lounge zusätzlich Frühstück, tagsüber Kaffee, Tee und ausgewählte alkoholfreie Getränke, Nachmittagstee (15-17 Uhr) sowie „Happy Hour“ mit ausgewählten alkoholischen Getränken und Kanapees (18-20 Uhr) (DZC)

Familien-Zimmer: ca. 80 qm, bestehend aus zwei Classic Zimmern mit Verbindungstür (FZ)

Verpflegung: Frühstück, Halbpension oder Vollpension.
Alle Mhlzeiten in der Regel in Buffetform, je nach Auslastung aber auch als Menü.

Sport inklusive: Fitness-Center, Tennisplatz, Minigolf.

Wellness: Entspannen Sie im großzügigen “Zen the spa at Rotana” mit 9 Behandlungsräumen und genießen Sie verschiedene Massagen sowie eine Sauna und zwei türkische Hamams.

Kinder:
  • „Aladdin’s Cave Kidsclub“ (4-16 Jahre) mit geschultem Personal
  • Lazy River
  • Großer Splash-Kinderspielplatz
  • Babysitter (Auf Anfrage, gegen Gebühr)


Tipps & Hinweise: Diese Raten gelten ausschließlich für Reiseanmelder/Reiseteilnehmer aus der EU, den EWR und der Schweiz. Bei Nichtbeachten dieser Voraussetzung kann der Hotelier die Unterbringung verweigern oder vor Ort einen Aufschlag erheben. Die Emirate sind eine aufstrebende Region. Somit kann es jederzeit auch kurzfristig in allen Emiraten in unmittelbarer Nähe der Hotels zu Bautätigkeiten kommen.
Bei Ankunft im Hotel wird möglicherweise die Hinterlegung einer Kreditkartennummer sowie einer Kaution verlangt, über die eventuell anfallende Nebenkosten während des Aufenthaltes bei Abreise abgerechnet werden können.
Nach Beschluss der Regierung vom 31.03.2014 fällt in den Emiraten Dubai, Ras Al Khaimah und Abu Dhabi je nach Hotelkategorie eine Übernachtungssteuer (Tourism Dirham) pro Zimmer/Nacht für alle Hotels an. Bei Suiten, Apartments, Familienzimmer, etc. ist die Übernachtungssteuer pro Schlafzimmer/Nacht zu begleichen. Die Zahlung erfolgt im Hotel beim Check-out.
Die Übernachtungssteuer beträgt pro Zimmer/Nacht:
• 5 Sterne Hotels: AED 20 (ca. € 4)
• 4 Sterne Hotels: AED 15 (ca. € 3)
• 3 und 2 Sterne Hotels: AED 10 (ca. € 2)
• 1 Sterne Hotels/Budget-Hotels/Gasthäuser: 7 AED

Bitte beachten Sie, dass die offizielle Landesklassifizierung von der hier ausgeschriebenen Hotelklassifizierung abweichen kann, und dass die Übernachtungssteuer auch auf Freinächte bei Sparvorteilen erhoben wird. Änderungen zu der Übernachtungssteuer und den Hotelklassifizierungen sind vorbehalten. Bei Nachtflügen mit Ankunft in Dubai oder Abu Dhabi am frühen Morgen ist zu beachten, dass das Hotelzimmer erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung steht. Bei Rückflug in den frühen Morgenstunden muss damit gerechnet werden, dass das Frühstück nach der letzten Übernachtung nicht mehr in Anspruch genommen werden kann. Bei Buchung mit Kindern erfolgt die Unterbringung der Kinder ohne zusätzliche Aufbettung (Zustellbett vor Ort nach Verfügbarkeit gegen Gebühr). Die Zimmer verfügen entweder über ein Kingsize-Bett oder 2 Queensize-Betten. Sie können Ihren unverbindlichen Unterbringungswunsch bei der Buchung angeben.

Altersgrenzen in Hotels Bitte beachten Sie, dass Hotels in den arabischen Emiraten Alleinreisende Personen unter 21 Jahren ohne eine ältere Begleitperson nicht akzeptieren. Laut Gesetz muss mindestens eine Person pro Zimmer 21 Jahre alt sein. Des Weiteren darf an Personen unter 21 Jahren kein Alkohol ausgeschenkt werden.

Der heilige Fastenmonat Ramadan bietet Gästen eine hervorragende Gelegenheit nach dem Sonnenuntergang die faszinierende arabische Kultur zu erleben, indem sie an den traditionellen Festmahlen teilnehmen. Von Nicht-Muslimen wird nicht erwartet, dass sie die Tradition des Fastens befolgen. Als Ausdruck des Respekts wird erwachsenen Gästen jedoch empfohlen, während der Fastenstunden in der Öffentlichkeit nicht zu essen, zu trinken und zu rauchen. Es kann zu Einschränkungen im Hotelbetrieb kommen (z.B. Alkoholausschank, Mahlzeiten nur in geschlossenen Räumen, Unterhaltungsprogramm). Bitte informieren Sie sich vor Buchung über die jeweiligen Einschränkungen in Ihrem ausgewählten Hotel.

Hinweis: Rail & Fly inklusive. Gültig bei Buchung einer Pauschalreise ab allen deutschen Flughäfen sowie Basel und Salzburg zur An- & Abreise innerhalb des deutschen Streckennetzes der Deutschen Bahn (2. Klasse), mit Ausnahme vom ÖPNV/Innerverbundverkehr.

Hotel - und/oder sonstige Service-/Dienstleistungen werden in Englisch oder in der jeweiligen Landessprache erbracht. Ein durchgängiger deutschsprachiger Service kann daher nicht sichergestellt werden!

Hinweis: Rail & Fly inklusive. Gültig bei Buchung einer Pauschalreise ab allen deutschen Flughäfen sowie Basel und Salzburg zur An- & Abreise innerhalb des deutschen Streckennetzes der Deutschen Bahn (2. Klasse), mit Ausnahme vom ÖPNV/Innerverbundverkehr.

Hotel - und/oder sonstige Service-/Dienstleistungen werden in Englisch oder in der jeweiligen Landessprache erbracht. Ein durchgängiger deutschsprachiger Service kann daher nicht sichergestellt werden!