Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: V ideálnom prípade sa nachádza v najpokojnejšie časti Slnečného pobrežia, ale zároveň v blízkosti centra strediska so všetkými svojimi obchodmi a zábavou.
Iba 100 metrov od dlhej piesočnatej pláže.

Vlastnosti: S 227 štýlovo zariadených izbách, hotel je ideálne ubytovanie, príjemnú atmosféru a vynikajúce služby ponúk.
IHOT @ l je prvý svojho druhu v Bulharsku, ktorá prevádzkuje okolo nových inteligentných technológií pre interaktívne digitálne služby pre klientov hotel ponúka služby prostredníctvom internetového informačného portálu na mieste.
Zadarmo high-speed Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a zahŕňa všetky verejné priestory a izby.
IHOT @ l má široký zelených plôch a rozľahlá záhrada (580 m²) s krásnym prirodzenej vegetácie, mnoho sedenie a relaxačných možností. Vonkajší bazén s dospelým a detskou časťou, ktorý je obklopený pokojnú záhradou s prírodným tieňom a priestor pre opaľovanie s pohodlnými ležadlami a slnečníkmi, ktoré sú zadarmo. V mini aqua parku pri bazéne sú k dispozícii pre deti a pre dospelých, 2 tobogány (9-39 metrov).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Landside dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú moderne zariadené s king-size posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami a vankúše menu, prístelok, stôl s pohodlnou stoličkou a šatníková skriňou. Všetky izby sú vybavené ploché-smart TV, bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie, porty USB nabíjanie, trezorom, telefónom, klimatizáciou, malou chladničkou (minibarom na vyžiadanie a za poplatok), kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkónom. Všetky izby majú dlažbu. Fľaša vody pri príchode. Všetky izby sú nefajčiarske izby. Veľkosť 29 m².
(Možno si ich rezervovať pod BOJB15 ako dvojlôžkovú izbu (D).)
Dvojlôžková izba Typ A: Rovnako ako dvojlôžkové izby, ale nachádza na morskú stranu
Dvojlôžková izba Typ B: Ako sa však nachádza na dvojlôžkové izby v hornom poschodí (3. alebo 4.), more
Rodinná izba m.Verbindungstür: Rodinné izby sa skladajú z dvoch oddelených izieb, spálňa s manželskou posteľou a druhá spálňa s dvomi samostatnými lôžkami. Vybavené písacím stolom, stoličkami a šatníková skriňa, s plochou Smart TV, zadarmo high-speed Wi-Fi, trezor, telefón, klimatizácia, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkónom. Fľaša vody pri príchode. Všetky izby sú nefajčiarske izby. Veľkosť cca. 52 m². sa nachádza na vedľajšom pozemku.
Super Saver Room: ako dvojnásobok prírode, s výhľadom na malé nádvorie, okolo 29m², obmedzená dostupnosť a nízku cenu
Rodinná izba (DF 2): Rodinné izby sa skladajú z izby s manželskou posteľou a dvoma poschodovými posteľami. Všetky izby sú vybavené dláždenými podlahami, písací stôl s pohodlnou stoličkou a šatníková skriňou, plochý smart TV, zadarmo high-speed Wi-Fi porty nabíjanie USB, trezor, telefón, klimatizácia, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkónom. Maximálna ubytovanie pre 2 dospelých a 2 deti. Fľaša vody pri príchode. Všetky izby sú nefajčiarske izby. Veľkosť 33m².

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Hlavná bufetová reštaurácia „Saffron“ ponúka medzinárodnú kuchyňu inšpirovanú konceptmi zdravých a rozmanitých jedál s množstvom čerstvej zeleniny a ovocia, mäsa a rýb. Show cooking, show carving a tematické bufety (rybie, medzinárodné, bulharské, talianske alebo turecké). Raňajky približne 7:30 - 10:30, obed približne 12:30 - 14:30 a večera približne 18:00 - 21:00 Pizza & Snacks Corner, vychutnajte si výber teplého a studeného občerstvenia pri bazéne. Pizza, hranolky, hamburgery, šaláty, ovocie a sladkosti (od 11:00 do 16:00). Ľadový bar a bar pri bazéne ponúka miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, výber koktailov, nealkoholických nápojov, pivo, víno, čaj, kávu a vodu od 9:00 do 22:00) Lobby bar a útulné knižničné zákutia sú naše príjemné možnosti relaxácie pre hostí, ktorí túžia po pokojných chvíľach so svojou obľúbenou knihou, šálkou čerstvého nápoja alebo s romantickou, relaxačnou a ochladenou hudbou. Lobby bar ponúka miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, rôzne koktaily, nealkoholické nápoje, pivo, víno, čaj, kávu a vodu (od približne 9:00 do polnoci). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, rôzne koktaily, nealkoholické nápoje, pivo, víno, čaj, káva a v lobby bare (9:00 - 0:00) a v snack bare (cca 9:00 - 22:00).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Animačný program pre deti a dospelých s večerná show, špeciálne zábavné a profesionálne tanečníkov, 6 dní v týždni.

Šport v cene: Športové aktivity pri bazéne alebo v záhrade - vrátane vodných aerobiku a salsy. Fitness centrum s kardio a posilňovacích strojov.
Outdoor Pakua centrum a krytý centrum s inštruktormi takých. B. Chi Qong, Tai Chi, meditácie, jogy, aerobic, pilates, Salsa, Bacha, Zumba a ďalšie tanečné kurzy.
Stolný tenis, šípky, šach a biliard (požičiavanie herného zariadenia, ako súčasť zábavného programu zadarmo)

Detský program: detská zábava pri bazéne a na záhrade, 6 dní v týždni.

Wellness: krásne navrhnuté ázijské kúpeľné a wellness centrum ponúka celý rad zdravých kúpeľných procedúr, sauna, klasické a originálne ázijské masáže, parné kúpele a rôzne kúpeľné procedúry (za poplatok)

Hotel Vybavenie: On-line informačný portál pomáha hostia viac dozvedieť o rôznych služieb a činností a knihy. Všetky potrebné informácie možno nájsť tu:
* My Wi-Fi Informácie
* Hotel info
* Mobilný kľúč od izby - otvorenie dverí so smartphonom.
* My Smart TV
* All-inclusive koncept
* Potraviny a nápoje
* Bazény a plážové vybavenie
* Môj joga, tai chi a aktivity Chi-Qong
* Konverzácia
* Spa a masážne
* Conference & Events
* Izbová služba
* Out a okolo
* Má image toky
* Moje video
Konferenčná miestnosť, zmenáreň, služba práčovne, úschovňa batožiny.

Tipy:
Dôležitá poznámka:
Kvôli situácii a bezpečnostnej manipulácii s Covid-19 nebude mať hotel v sezóne 2020 súkromnú pláž s ležadlami a slnečníkmi na pláži, ako to bolo oznámené.
Táto ponuka nie je povolená z dôvodov bezpečnosti zdravia (dodržiavanie pravidiel pre vzdialenosť).


Sezónna poznámka: V hoteli BOJB15 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Preložiť pomocou Google Translate Lage: Ideal gelegen am ruhigsten Teil von Sunny Beach, dennoch gleichzeitig in der Nähe des Resort-Center mit all seinen Geschäften und Unterhaltungsangeboten.
Nur 100 m vom langen, feinsandigen Sandstrand entfernt.

Ausstattung: Mit 227 stylisch eingerichteten Zimmern bietet das Hotel beste Unterkunftsmöglichkeiten, angenehme Atmosphäre und besten Service.
Das iHot@l ist das erste seiner Art in Bulgarien, das mit neuen intelligenten Technologien rund um den interaktiven, digitalen Service für die Gäste arbeitet und bietet die Dienstleistungen über das Online-Infoportal vor Ort an.
Kostenloses Highspeed-Wi-Fi steht Im gesamten Hotel zur Verfügung und deckt alle öffentlichen Bereiche und Zimmer ab.
Das iHot@l hat weite Grünflächen, sowie einen weitläufigen Garten (580 m²) mit schöner natürlicher Vegetation, vielen Sitz- und Relaxgelegenheiten. Außenpool mit Erwachsenen- und Kinderbereich, umgeben von einem ruhigen Garten mit natürlichem Schatten und einer Liegezone mit bequemen Sonnenliegen und Sonnenschirmen, die gratis zur Verfügung stehen. Im Mini-Aquapark am Pool gibt es für Kinder und für die Großen 2 Wasserrutschen (von 9 bis 39 Meter).

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Landseite: Die Doppelzimmer sind modern eingerichtet mit einem Kingsize-Bett oder zwei Einzelbetten und Kissenmenue, einem Zusatzbett, einem Schreibtisch mit einem bequemen Stuhl und einem Kleiderschrank. Alle Zimmer sind mit Flach-Smart-TV, kostenlosem Highspeed-Wi-Fi, USB-Ladeanschlüsse, Safe, Telefon, Klimaanlage, Minikühlschrank (Minibar auf Anfrage und gegen Gebühr ), Bad mit Dusche und Balkon ausgestattet. Alle Zimmer verfügen über Fliesenboden. Eine kostenfreie Flasche Wasser bei der Ankunft. Alle Zimmer sind Nichtraucherzimmer. Größe 29 m².
(Zusätzlich buchbar unter BOJB15 als Doppelzimmer (D).)
Doppelzimmer Typ A: Wie die Doppelzimmer, allerdings zur Meerseite gelegen
Doppelzimmer Typ B: Wie die Doppelzimmer, allerdings in einer oberen Etage (3. oder 4.), zur Meerseite gelegen
Familienzimmer m.Verbindungstür: Familienzimmer bestehen aus zwei getrennten Zimmern, einem Hauptschlafzimmer mit einem Kingsize-Bett und einem zweiten Schlafzimmer mit zwei Einzelbetten. Ausgestattet mit Schreibtisch, Sitzmöbeln und Kleiderschrank, Flat- Smart-TV, kostenlosem Highspeed-Wi-Fi, Safe, Telefon, Klimaanlage, Bad mit Dusche und Balkon. Eine kostenfreie Flasche Wasser bei der Ankunft. Alle Zimmer sind Nichtraucherzimmer. Größe ca. 52 m². Zur Landseite gelegen.
Super-Sparzimmer: wie die DZ Landseite,Blick auf den kleinen Innenhof, ca 29m², begrenztes Kontingent und günstiger Preis
Familienzimmer (DF2): Die Familienzimmer bestehen aus einem Zimmer mit einem Kingsize-Bett und zwei Etagenbetten. Die Zimmer sind mit Fliesenboden, Schreibtisch mit einem bequemen Stuhl und einem Kleiderschrank, flachen Smart-TV, kostenlosem Highspeed-Wi-Fi, USB-Ladeanschlüsse, Safe, Telefon, Klimaanlage, Bad mit Dusche und Balkon ausgestattet. Maximale Unterkunft 2 Erwachsene und 2 Kinder. Eine kostenfreie Flasche Wasser bei der Ankunft. Alle Zimmer sind Nichtraucherzimmer. Größe 33m².

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Das Hauptbuffetrestaurant "Saffron" bietet internationale Küche, inspiriert von den Konzepten gesunder und vielfältiger Speisen mit viel frischem Gemüse und Obst, Fleisch- und Fischgerichten. Show-Cooking, Show-Carving und Themenbuffets (Fisch, international, bulgarisch, italienisch oder Türkisch). Frühstück ca. 7:30-10:30, Mittagessen ca. 12:30-14:30 und Abendessen ca. 18-21 Uhr Im Pizza & Snacks Corner genießen Sie eine Auswahl an warmen und kalten Snacks am Pool. Pizza, Pommes Fries, Burger, Salate, Obst und Süßigkeiten (von ca. 11-16 Uhr). Die Eis- und Poolbar bietet lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke, eine Auswahl an Cocktails, alkoholfreie Getränke, Bier, Wein, Tee, Kaffee und Wasser von ca. 9-22 Uhr ). Die Lobbybar und die gemütlichen Bibliotheksecken rundherum sind unsere angenehme Entspannungsangebote für Gäste, die sich Ruhige Momeente mit ihrem Lieblingsbuch, einer Tasse frischem Getränk oder auch mit romantischer, entspannender und chilliger Musik sehnen. Die Lobbybar bietet lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke, eine Vielzahl von Cocktails, alkoholfreie Getränke, Bier, Wein, Tee, Kaffee und Wasser (von ca. 9- 00 Uhr). Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke, verschiedene Cocktails, alkoholfreie Getränke, Bier, Wein, Tee, Kaffee und Wasser. An der Lobby Bar (09-0 Uhr) und an der Snack Bar (ca. 9-22 Uhr ). Verschiedenes Eis den ganzen Tag über.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Animationsprogramm für Kinder und Erwachsene mit Abendshows, speziellem Unterhaltungsprogramm und professionellen Tänzern an 6 Tagen in der Woche.

Sport inklusive: Sportanimation am Pool oder im Garten – inklusive Wassergymnastik und Salsa-Unterricht. Fitnesscenter mit Cardio- und Kraftgeräten.
Outdoor-Pakua-Zentrum und Indoor Center mit Instruktoren,wie z. B. Chi Qong, Tai Chi, Meditationen, YOGA-Kurse, Gymnastik, Pilates, Salsa, Bachata, Zumba und anderen Tanzkursen.
Tischtennis, Darts, Schach und Billard (Leihgebühr der Spielgeräte, im Rahmen des Animationsprogramms kostenlos)

Kinderprogramm: Kinderanimation am Pool und im Garten an 6 Tagen in der Woche.

Wellness: Ein wunderschön gestaltetes asiatisches SPA- und Wellnesscenter bietet eine Vielzahl gesunder Spa-Behandlungen, Sauna, klassische und original asiatische Massagen, Türkisches Bad und diverse Wellness-Anwendungen (alles gegen Gebühr)

Hotelservice: Das Online-Infoportal hilft Gästen, mehr über verschiedene Dienstleistungen und Aktivitäten zu erfahren und zu buchen. Alle Informationen, die Sie benötigen, finden Sie hier:
* meine Wi-Fi-Informationen
* Hotelinfo
* Mobiler Zimmerschlüssel – öffnen Sie die Tür mit Ihrem Smartphone.
* mein Smart TV
* All-Inclusive-Konzept
* Speisen & Getränke
* Pools und Strandeinrichtungen
* meine Yoga-, Tai-Chi- und Chi-Qong-Aktivitäten
* Unterhaltungen
* Spa und Massage
* Konferenz & Veranstaltungen
* Zimmerservice
* out & about
* mein Bild fließt
* mein Video
Konferenzraum, Geldwechselstube, Wäscherei-Service, Gepäckaufbewahrungsraum.

Hinweise:
Wichtiger Hinweis:
aufgrund der Situation und dem Sicherheitsumgang mit Covid-19 wird das Hotel in der Saison 2020 NICHT wie ausgeschrieben über einen privaten Strandbereich mit Liegen und Schirmen am Strand verfügen.
Dieses Angebot ist aus gesundheitlichen Sicherheitsgründen (Bewahren der Abstandsregeln) nicht zulässig.


Saisonhinweis: Für das Hotel BOJB15 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.