Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Hotel bol prepychovo navrhnutý podľa najmodernejších aspektov a nachádza sa hneď cez promenádu ​​od jemnej piesočnatej pláže. Hneď vedľa je sesterský hotel Grifid Encanto Beach s veľkým kúpeľným areálom. Centrum Zlatých pieskov s reštauráciami, obchodmi a barmi je vzdialené asi 1 km. Z hotela premáva každých 20 minút vláčik do centra. Čas transferu na letisko Varna: približne 40 minút.

Vybavenie: Obľúbený hotel má 298 izieb rozložených na 9 poschodiach, recepciu, výťahy, lobby bar, kútik s kávou a cukrárňou, "Blue Bar", bufetovú reštauráciu s oddelenou časťou len pre dospelých, terasu reštaurácie, vintage Food truck s výberom rôzne občerstvenie (cca 11:30 - 17:00) a à la carte reštaurácia s bulharskou kuchyňou (do 5 nocí 1x vrátane, od 6 nocí neobmedzene vrátane, nutná rezervácia). V krásnom a udržiavanom vonkajšom areáli sa nachádza bazén s barom pri bazéne a detský bazén so šmykľavkami, ležadlami, vankúšmi a slnečníkmi (vrátane, podľa dostupnosti). Na pláži sú hosťom k dispozícii zdarma okrem plážového baru aj 2 ležadlá, 1 slnečník a plážové osušky na izbu (v závislosti od dostupnosti) a nový lounge bar. Hostia v izbách Premium dostanú za pobyt jednu večeru à la carte v plážovom klube. Dve konferenčné miestnosti na stretnutia (kapacita 150 a 20 miest).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené izby majú laminátové podlahy, sprchu/WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, satelitnú TV, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, vankúšové menu, trezor (v cene), klimatizáciu, minibar (denné dopĺňanie viď služba AI) , Wi-Fi (v cene) a balkón. Možné rezervovať aj na jedno použitie alebo ako single s dieťaťom.
Dvojlôžková izba bočný výhľad na more: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú bočný výhľad na more. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale majú priamy výhľad na more. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Dvojlôžková izba premium s výhľadom na more: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, sú však na vyšších poschodiach. Župan, papuče, trezor (zdarma), kapsulový kávovar (denne dopĺňaný), kúpeľová kozmetika Rituals, skorá registrácia a neskoré odhlásenie (v závislosti od dostupnosti) Prémiové služby na pláži: oddelená pláž s obsluhou, občerstvenie reštaurácia a nápoje až do večera v plážovom bare (10-23h). Večera v à la carte reštaurácii Beach Club (raz za pobyt; vopred).
1x 15% zľava na procedúru v Medi Spa Encanto Beach.
Rodinná izba s výhľadom na more: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, majú rozlohu cca 45 m² a majú obývací priestor na spanie s veľkou manželskou posteľou a oddelený priestor na spanie (posuvné dvere).
Voľný vstup do aquaparku Grifid Bolero (jún-september, v závislosti od počasia, minimálna výška 1,40 m).
Super šetriace izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale nemajú balkón a obmedzený počet izieb.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra all inclusive: Všetky jedlá formou bufetu. 24-hodinové rôzne nápoje v baroch, ktoré sú otvorené (medzinárodné a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, iba miestne nápoje v lounge bare na pláži), neskoré raňajky do 12:00. V kávovej cukrárni káva, čaj a domáce koláče a torty cca od 14:30 do 17:00, ako aj polnočné občerstvenie (cca od 23:30 do 12:30). Dvakrát týždenne sa koná tematický večer. Výber rôznych občerstvenia vo vintage food trucku približne od 11:30 do 17:00. 1x večera v à la carte reštaurácii pri pobyte do 5 nocí, neobmedzené využívanie à la carte reštaurácie pri pobyte na 6 a viac nocí (nutná rezervácia). Minibar je denne dopĺňaný vodou, pivom a nealkoholickými nápojmi.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denné večerné predstavenia, živá hudba, folklórne a tanečné vystúpenia. Hostia v rodinných izbách majú bezplatný vstup do aquaparku Grifid (jún - september, v závislosti od počasia, minimálna výška 1,40 m).

Šport zahŕňa: aerobik, step aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, vodný aerobik, boccia, šípky, fitness, pilates, joga a zumba.
Open Air Well Fit zóna.

Detský program: mini klub (4-12 rokov), ihrisko na pláži, minidiskotéka, mini aquapark a detský bazén s 3 malými (1x za 14 dní),
Zdravé detské menu v à la carte reštaurácii.

Wellness: Moderné wellness centrum ponúka rôzne druhy masáží, párové masáže, saunu, parný kúpeľ, turecké kúpele, relaxačnú zónu, hydromasážny kúpeľ, telovú a tvárovú kozmetiku, kaderníctvo, manikúru a pedikúru (všetko za poplatok).
Zdarma môžete využívať krytý bazén (vyhrievaný) a relaxačnú zónu.

Hotelová služba: Parkovacie miesto k dispozícii za poplatok a podľa dostupnosti

Hotel s kreditnými kartami: Visa a Mastercard.

Poznámky: Na večeru v à la carte reštaurácii sa vyžaduje vhodné oblečenie. (Dlhé nohavice povinné pre pánov, vnútri à la carte reštaurácie).
***
Hotel je bezbariérový. Izby pre telesne postihnutých je možné rezervovať na vyžiadanie (štandardná dvojlôžková izba/D).
***
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný.

Poznámka 2:
katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 19.

Sezónna poznámka: V hoteli VARA68 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Preložiť pomocou Google Translate Lage: Das Hotel wurde aufwendig unter modernsten Gesichtspunkten gestaltet und liegt nur durch die Strandpromenade vom feinen Sandstrand entfernt. Gleich nebenan befindet sich das Schwesterhotel Grifid Encanto Beach mit seinem großen Spa-Bereich. Das Zentrum von Goldstrand mit Restaurants, Einkaufsmöglichkeiten und Bars liegt ca. 1 km entfernt. Vom Hotel aus fährt alle 20 Minuten ein Minizug ins Zentrum. Transferzeit zum Flughafen Varna: ca. 40 Minuten.

Ausstattung: Das beliebte Hotel verfügt über 298 Zimmer, die sich auf 9 Etagen verteilen, Rezeption, Lifts, Lobbybar, Kaffee-Konditorei-Ecke, "Blue Bar", Buffetrestaurant mit separatem Adults-only-Bereich, Restaurant-Terrasse, einen Oldtimer-Foodtruck mit einer Auswahl an verschiedenen Snacks (ca. 11:30-17 Uhr) und ein À-la-carte-Restaurant mit bulgarischer Küche (bis 5 Nächte 1x inklusive, ab 6 Nächte unbegrenzt inklusive, Reservierung erforderlich). In der schönen und gepflegten Außenanlage befinden sich der Swimmingpool mit Poolbar und ein Kinderpool mit Rutschen, Liegen, Auflagen und Sonnenschirme (inklusive, nach Verfügbarkeit). Am Strand stehen den Gästen neben einer Strandbar auch pro Zimmer 2 Liegen, 1 Schirm und Strandtücher kostenlos zur Verfügung (nach Verfügbarkeit) sowie eine neue Loungebar. Gäste der Premium-Zimmer erhalten 1x pro Aufenthalt ein à la carte Abendessen im Beach Club. Zwei Konferenzräume für Tagungen (150 und 20 Sitze Kapazität).

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die geschmackvoll eingerichteten Zimmer verfügen über Laminatboden, Dusche/WC, Föhn, Kosmetikspiegel, Sat.-TV, Kaffe/Teezubereiter, Kopfkissenmenü, Safe (inklusive), Klimaanlage, Minibar(tägliche Auffüllung siehe AI-Leistung), Wi-Fi (inklusive) sowie einen Balkon. Wahlweise auch zur Alleinnutzung oder als Single mit Kind buchbar.
Doppelzimmer seitlicher Meerblick: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer haben jedoch seitlichen Meerblick. Wahlweise auch zur Alleinnutzung buchbar.
Doppelzimmer Meerblick: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer haben jedoch direkten Meerblick. Wahlweise auch zur Alleinnutzung buchbar.
Doppelzimmer Premium Meerblick: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Meerblick, liegen jedoch in den oberen Etagen. Bademantel, Badeslipper, Safe (kostenfrei), Kapsel-Kaffeemaschine (tägl. aufgefüllt), Rituals-Badkosmetik, Early Ckeck-in und Late Check-out (nach Verfügbarkeit) Premium Leistungen am Strand: Separater Strandbereich mit Bedienung, Snackrestaurant und bis abends Getränke an der Strandbar (10-23Uhr). Abendessen in Beach Club À-la-carte-Restaurant (1x pro Aufenthalt; mit Voranmeldung).
1x 15% Rabatt für eine Behandlung im Medi Spa Encanto Beach.
Familienzimmer Meerblick: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, sind ca. 45 m² groß und haben einen Wohn-/Schlafbereich mit großem Doppelbett und einen abgetrennten Schlafbereich (Schiebetür).
Kostenfreier Eintritt in den Grifid Bolero Aquapark (Juni-September, wetterabhängig, Mindestgröße 1,40 m).
Supersparzimmer: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, haben jedoch keinen Balkon und ein begrenztes Kontingent.

Bei Buchung von All-Inclusive:
Ultra All inklusive: Alle Mahlzeiten in Buffetform. 24 Stunden verschiedene Getränke an den jeweils geöffneten Bars (internationale und lokale alkoholische und -freie Getränke, an der Loungebar am Strand nur lokale Getränke), Spätaufsteherfrühstück bis ca. 12 Uhr. In der Kaffeekonditorei Kaffee, Tee und selbstgemachte Kuchen und Torten von ca. 14:30-17 Uhr, sowie einen Mitternachtssnack (ca. 23:30-00:30 Uhr). 2x pro Woche gibt es einen Themenabend. Eine Auswahl an verschiedenen Snacks am Oldtimer-Foodtruck von ca. 11:30-17 Uhr. Bis 5 Nächte Aufenthalt 1x Abendessen im À-la-carte-Restaurant, ab 6 Nächten Aufenthalt unbegrenzte Nutzung des À-la-carte-Restaurants (Reservierung erforderlich). Die Minibar wird täglich mit Wasser, Bier und Softdrinks aufgefüllt.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Tägliche Abendshows, Livemusik, Folklore und Tanz-Shows. Gäste der Familienzimmer erhalten freien Eintritt in den Grifid Aquapark (Juni-September, wetterabhängig, Mindestgröße 1,40 m).

Sport inklusive: Aerobic, Step-Arobic, Aqua-Aerobic, Beachvolleyball, Wassergymnastik, Boccia, Darts, Fitnessraum, Pilates, Yoga und Zumba.
Open Air Well Fit Zone.

Kinderprogramm: Miniclub (4-12 Jahre), am Strand Spielplatz, Minidisco, Mini-Aquapark und Kinderpool mit 3 kleinen Rutschen.Kindershow (1x alle 14 Tage),
Gesundes Kindermenue in dem À-la-carte-Restaurant.

Wellness: Das moderne Wellnesszentrum bietet verschiedene Arten von Massagen, Paarmassagen, Sauna, Dampfbad, Türkishes Bad, Relaxzone, Hydromassagebad, Körper- und Gesichtskosmetik, Friseur, Maniküre und Pediküre (alles gegen Gebühr).
Das Hallenbad (beheizt) und die Relax-Zone können kostenfrei genutzt werden.

Hotelservice: Parkplatz gegen Gebühr und nach Verfügbarkeit vorhanden

Kreditkarten Hotel: Visa- und Mastercard.

Hinweise: Zum Abendessen in dem À-la-carte-Restaurant wird um angemessene Kleidung gebeten. (lange Hosen für die Herren obligatorisch, im Innenbereich des À-la-carte-Restaurants).
***
Das Hotel ist rollstuhlgerecht. Behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (Standard-Doppelzimmer/D).
***
Keine Haustiere erlaubt.

Hinweis 2:
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2022 auf Seite 19.

Saisonhinweis: Für das Hotel VARA68 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.