Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Luxusný hotel sa nachádza na severnom okraji v pokojnej zóne mierne sa zvažujúceho Slnečného pobrežia a ponúka uvoľnenú a dobre udržiavanú atmosféru. Do centra mesta s nákupnými a zábavnými zariadeniami sa pravidelnými autobusmi dostanete po približne 2 km. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 40 minút (asi 30 km).

Vybavenie: Elegantne zariadený hotel Helena Sands sa nachádza spolu so svojim 4-hviezdičkovým sesterským hotelom Helena Park v láskyplne udržiavanej záhrade a má 194 izieb na 8 poschodiach. V hoteli je tiež predsieň s recepciou, výťahy, hlavná reštaurácia s terasou, fantasticky situovaná reštaurácia à la carte a bar. V modernom vonkajšom areáli je k dispozícii priestranný bazén s bazénom a snack bar. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo, v závislosti od dostupnosti.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba vidiecka strana: Izby sú moderne a vkusne zariadené. Majú kúpeľňu / WC, klimatizáciu, satelitnú TV, trezor, minibar (za poplatok) a balkón. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie (DEL).
(Voliteľne pod BOJA60 s dvojaký meter (DS) alebo na jednorazové použitie (DE).)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Tieto izby sú rovnako vybavené ako dvojlôžková izba na pevnine a ponúkajú výhľad na more a je možné ich rezervovať aj na jednorazové použitie (DEM).
Suita Junior s výhľadom na more: Suity Junior sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Majú tiež priestor na posedenie s vizuálne oddeleným obývacím priestorom a výhľadom na more. V izbe sú k dispozícii župany.
Suita s výhľadom na more: Suity sú ešte priestrannejšie ako junior suity a majú samostatnú obývaciu izbu / spálňu.
Suite Duplex: Sú vybavené ako apartmány, ale na 2 podlažiach a jacuzzi v kúpeľni na poschodí.
typu Junior Suite (BOJA60): Tento cca. 65 m² junior suity majú priestor na spanie a obývacia izba, TV, klimatizácia, telefón, sušič vlasov, minibar (za poplatok), trezorom (JSA).
Suita typu B (BOJA60): S rovnakým vybavením ako apartmán typu Junior Priestrannejšie a dvere medzi obývacou časťou a priestorom na spanie (2SB).

Možnosti rezervácie stravovania: Polpenzia: Bohaté raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. Môžete si tiež zvoliť večeru v reštaurácii à la carte. Tematický bufet ponúka kulinárske rozmanitosti dvakrát týždenne.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Šport v cene: posilňovňa, stolný tenis, gymnastika, basketbal, plážový volejbal, rovnako ako vstup do kúpeľov je zdarma.

Šport za poplatok: Hotel ponúka možnosť zahrať si tenis (aj osvetlený) alebo biliard. Mimo hotela sa nachádzajú rôzne vodné športy na pláži a požičovňa bicyklov miestnymi poskytovateľmi.

Wellness: Za poplatok: využívanie kozmetického centra so saunou a parným kúpeľom a všetky procedúry.

Hotelový servis: Wi-Fi v celom areáli (aj v izbách) zdarma.

Poznámky: Kontakt:
Helena Sands
Tel.: +359 554 201028
Fax: +359 554 201028
Mail:
**
Bezbariérové ​​izby je možné rezervovať na požiadanie (DM + D).
**

Poznámka 2:
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 58.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.
**********
Pre hotel BOJA60 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Preložiť pomocou Google Translate Lage: Das luxuriöse Hotel liegt am nördlichen Rand in der ruhigen Zone des flach abfallenden Sonnenstrandes und bietet ein entspanntes, gepflegtes Ambiente. Das Ortszentrum mit Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten ist nach ca. 2 km mit regelmäßig fahrenden Bussen zu erreichen. Der Transfer vom Flughafen Burgas zum Hotel beträgt ca. 40 Minuten (ca. 30 km).

Ausstattung: Das elegant eingerichtete Hotel Helena Sands liegt zusammen mit dem 4-Sterne-Schwesterhotel Helena Park in einer liebevoll gepflegten Gartenanlage und verfügt über 194 Zimmer auf 8 Etagen. Zum Hotel gehören außerdem eine Empfangshalle mit Rezeption, Aufzüge, ein Hauptrestaurant mit Terrasse sowie ein traumhaft gelegenes À-la-carte-Restaurant und eine Bar. In dem modernen Außenbereich gibt es einen großzügigen Swimmingpool mit einer Pool- und Snackbar. Liegen und Schirme erhält man kostenfrei nach Verfügbarkeit.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Landseite: Die Zimmer sind modern und geschmackvoll eingerichtet mit Bad/WC, Klimaanlage, Sat.-TV, Safe, Minibar (gegen Gebühr) und Balkon. Auch zur Alleinnutzung (DEL) buchbar.
(Zusätzlich unter BOJA60 mit Doppelzimmer Standard (DS) oder zur Alleinnutzung (DE) buchbar.)
Doppelzimmer mit Meerblick: Diese Zimmer bieten bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Landseite zusätzlich Meerblick und sind ebenfalls zur Alleinnutzung buchbar (DEM).
Juniorsuite mit Meerblick: Die Juniorsuiten sind bei gleicher Ausstattung der Doppelzimmer geräumiger. Sie verfügen zusätzlich über eine Sitzecke mit optisch abgetrenntem Wohnbereich und Meerblick. Im Zimmer sind Bademäntel vorhanden.
Suite mit Meerblick: Die Suiten sind noch geräumiger als Juniorsuiten und bieten einen separaten Wohn-/Schlafraum.
Suite Duplex: Sind ausgestattet wie die Suiten, jedoch auf 2 Ebenen und einem Jacuzzi im Bad in der oberen Etage.
Juniorsuite Typ A (BOJA60): Diese ca. 65 m² großen Juniorsuiten verfügen über einen Schlafbereich und Wohnbereich, TV, Klimaanlage, Telefon, Föhn, Minibar (gegen Gebühr) und Safe (JSA).
Suite Typ B (BOJA60): Bei sonst gleicher Ausstattung wie Juniorsuite Typ A geräumiger und Tür zwischen Wohn- und Schlafbereich (2SB).

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Halbpension: Das reichhaltige Frühstück und Abendessen wird jeweils in Buffetform angereicht. Wahlweise kann man abends auch im À-la-carte-Restaurant speisen. 2x pro Woche bietet ein Themenbuffet kulinarische Abwechslung.

Landeskategorie: 5 Sterne

Sport inklusive: Fitnessraum, Tischtennis, Gymnastik, Basketball, Beachvolleyball sowie der Eintritt in den Spa ist kostenlos.

Sport gegen Gebühr: Das Hotel bietet die Möglichkeit, Tennis (auch mit Flutlicht) oder Billard zu spielen. Außerhalb des Hotels gibt es diverse Wassersportmöglichkeiten am Strand und auch Fahrradverleih durch lokale Anbieter.

Wellness: Gegen Gebühr: Nutzung des Beauty-Centers mit Sauna und Dampfbad sowie alle Anwendungen.

Hotelservice: Wi-Fi in der gesamten Anlage (auch auf den Zimmern) kostenlos.

Hinweise: Kontakt:
Helena Sands
Tel.: +359 554 201028
Fax.: +359 554 201028
Mail: sales@helenaresort.com
**
Behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (DM+D).
**

Hinweis 2:
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2021 auf Seite 58.

Saisonhinweis: Beachten Sie bitte, dass außerhalb der Hauptreisezeit (insbesondere in den Monaten April und Ende Oktober) die Hotels und Clubanlagen ihr Unterhaltungs- und Freizeitprogramm (z. B. Animation, Miniclub oder Wassersportangebote) wegen der dann geringen Gästeanzahl mitunter etwas einschränken können.
**********
Für das Hotel BOJA60 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.