Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Krásny rezort sa nachádza v prvom rade na vlastnej piesočnatej pláži hotela. Medzinárodné letisko Hurghada je vzdialené 5 km a centrum mesta 7 km.

Vybavenie: Rezort Marlin Inn Azur vhodný pre rodiny s deťmi bol otvorený v roku 2017. Očarujúco zariadených 419 izieb je rozmiestnených na niekoľkých poschodiach. O vašu fyzickú pohodu sa stará hlavná reštaurácia, talianska à la carte reštaurácia a rybia reštaurácia (obe za poplatok). V rôznych baroch sa podáva chladivé občerstvenie. V dobre udržiavanom, idylickom vonkajšom areáli vás bazén pozýva na relax a odpočinok. K dispozícii je aj detský bazén s tobogánom, ktorý láka k hre. Ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba (D): Dvojlôžkové izby (cca 35 m²) majú sprchu alebo vaňu / WC, sušič vlasov, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, TV, klimatizáciu, balkón alebo terasu. K ďalšiemu vybaveniu patrí minibar a trezor (oboje za poplatok). Izby je možné rezervovať aj na jedno použitie.
Upgrade: (Zvláštne kontingenty izba)
SSZ = D Obdobie rezervácie - 25.3.21-26.4.21 Obdobie cesty - 1.5.21-31.10.21
Minimálna dĺžka pobytu: 7 nocí
Dvojitý výhľad na more (DM): Dvojitý výhľad na more ponúka rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba, ale má aj výhľad na more. Možno rezervovať aj na jedno použitie (DEM).
Super Sparzimmer (SSZ): Tieto izby sú vybavené ako dvojlôžkové izby, ale majú obmedzený počet.

Možnosti stravovania: All Inclusive: Kontinentálne raňajky sa podávajú od 5:00 do 7:00 v hlavnej reštaurácii, od 7:00 do 10:00 v hlavnej reštaurácii. Raňajky formou bufetu sú k dispozícii od 10:00 do 12:00 v lobby pekárni alebo od 2:30 do 5 v Stand bare Obsluha je aj v stánku od 12:00 do 16:00 a v hlavnej reštaurácii od 12:30 do 14:30. Večera je k dispozícii od 19 do 21:30, neskorá večera od 22 do 00.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Animačný program, folklórna hudba a živá hudba

Šport v cene: fitness, biliard, stolný tenis

Program pre deti: Malí hostia sa môžu nechať inšpirovať zábavnými animáciami v detskom klube. V detskom bazéne je zábavný tobogán. Pre zábavu mimo vody je tu detské ihrisko. Ak vás prepadne hlad, v hlavnej reštaurácii je pripravené špeciálne detské menu.

Wellness: sauna (za poplatok), masáže (za poplatok), jacuzzi

Hotelové služby: Hotel ponúka služby práčovne za poplatok.
Vo vstupnej hale môžete bezplatne využívať internetové terminály.

Hotelové kreditné karty: Visa, Mastercard

Poznámky: Upozorňujeme pri výbere svojej hotely a svoje cieľové letisko, že najmä s kombináciou "letisko Marsa Alam Hotel Hurghada" a naopak "Hurghada a Hotel Marsa Alam letisko" niekedy dlhé vzdialenosti musí byť bezstarostný a dlhý prevod je potrebné očakávať. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované v regióne Schauinsland-Reisen nie je zahrnuté v cene zájazdu. Hostia majú možnosť si vízum zorganizovať sami alebo si ich kúpiť od sprievodcu Schauinsland-Reisen pri príchode za 30 EUR na osobu.

Vzhľadom na blízkosť letiska sa môže občas vyskytnúť hluk lietadiel.
***
Hygienické a bezpečnostné opatrenia kvôli Corone
Kvôli spoločnosti Corona dbá hotelový reťazec Azur Hotels & Resorts na prísnejšie bezpečnostné opatrenia, ktoré musia dodržiavať hostia aj zamestnanci.
Všetky povrchy v celom hoteli sú pravidelne čistené a dezinfikované a vo všetkých priestoroch sú k dispozícii aj dávkovače dezinfekčných prostriedkov. Zamestnanci vykonávajú rýchle testy, ako aj merania teploty na hosťoch s cieľom vylúčiť choroby. Naši hostia navyše dostanú informačný list, v ktorom sú uvedené všetky dôležité opatrenia, ktoré je tiež potrebné dodržiavať. Môžete len kašlať na ohyb ruky a užiť si to. Ďalej je potrebné dodržať vzdialenosť najmenej 1,50 m. Zamestnanci pravidelne absolvujú školiace programy, aby boli schopní správne konať v prípade choroby.
Hostia a zamestnanci musia zabezpečiť pravidelné umývanie a dezinfekciu svojich rúk, udržiavanie sociálnej vzdialenosti a nosenie masiek cez nos a ústa. Ak by sa u človeka prejavili príznaky, návšteva lekára sa zorganizuje podľa uváženia.
Po príchode je batožina dezinfikovaná a skontroluje sa teplota hosťa.
Ak nebol pred vstupom vykonaný žiadny test PCR a bol vykonaný na letisku, hostia budú odkázaní na izbu a môžu ju opustiť, až keď bude k dispozícii negatívny výsledok. Ak bol test vykonaný v hoteli do 72 hodín pred registráciou, môžu sa hostia po hoteli voľne pohybovať.
Ak je výsledok pozitívny, v hoteli sú karanténne izby, do ktorých zvyšní hostia nemajú prístup. Bude zabezpečená návšteva lekára hotelovým lekárom. Kontakt s inými ľuďmi je prísne zakázaný.
Izby môžu byť znovu obsadené až 48 hodín po odchode posledného hosťa. Dôkladné čistenie a dezinfekcia sú samozrejme zaručené. V reštaurácii sa po vyčistení dezinfikujú aj príbory. Maximálne 6 osôb môže sedieť za jedným stolom vzdialeným od seba 1 meter. Pri vstupe do reštaurácie sa meria teplota hosťa. Jedlo sa podáva hosťom v sedadle.
Filtre ventilácie v hoteli sa pravidelne menia.
Večerná animácia je obmedzená na predstavenia bez fyzického kontaktu, diskotéky a kluby sú až do odvolania zatvorené.
Na zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných opatrení je k dispozícii aj krízový tím. Ak si nie sú istí, môžu hostia samozrejme tím kontaktovať.Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Preložiť pomocou Google Translate Lage: Das wunderschöne Resort liegt in erster Reihe am hoteleigenen Sandstrand. Bis zum internationalen Flughafen Hurghada sind es ca. 5 km und das Stadtzentrum ist rund 7 km entfernt.

Ausstattung: Das familienfreundliche Marlin Inn Azur Resort wurde 2017 eröffnet. Die charmant eingerichteten 419 Zimmer verteilen sich auf mehreren Etagen. Für das leibliche Wohl sorgen das Hauptrestaurant sowie ein italienisches Á- la- carte- Restaurant und ein Fischrestaurant (jeweils gegen Gebühr). Kühle Erfrischungen werden in verschiedenen Bars gereicht. In der gepflegten, idyllischen Außenanlage lädt der Pool zum Erholen und Entspannen ein. Zusätzlich gibt es einen Kinderpool mit einer Wasserrutsche, die zum Spielen einlädt. Liegen, Sonnenschirme und Badetücher stehen kostenfrei zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer (D): Die Doppelzimmer (ca. 35m²) verfügen über Dusche oder Badewanne/WC, Föhn, Kaffee-/Teezubereiter, TV, Klimaanlage, Balkon oder Terrasse. Zur weiteren Ausstattung gehören eine Minibar und ein Safe (jeweils gegen Gebühr). Die Zimmer sind auch zur Alleinnutzung buchbar.
Upgrade: (spezielle Zimmerkontingente)
SSZ=D Buchungszeitraum -> 25.3.21-26.4.21 Reisezeitraum -> 1.5.21-31.10.21
Mindestaufenthalt: 7 Nächte
Doppel Meerblick (DM): Die Doppel Meerblick bieten die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, verfügen zusätzlich über Meerblick. Auch zur Alleinnutzung (DEM) buchbar.
Super Sparzimmer (SSZ): Diese Zimmer sind wie die Doppelzimmer ausgestattet, jedoch verfügen über ein begrenztes Kontingent.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: All Incluisive: Kontinentales Frühstück wird von 5-7 Uhr im Hauptrestaurant serviert. Vom 7- 10 Uhr wird im Hauptrestaurant Frühstück in Buffetform angeboten. Snack gibt es jeweils von 10-12 Uhr in der Lobby Bakery oder von 14:30- 17 in der Stand Bar. Außerdem gibt es in der Standbar von 12 bis 16 Eiscreme. Mittagessen wird im Hautrestaurant von 12:30 bis 14:30 serviert. Abendessen ist von 19 bis 21:30 verfügbar, ein spätes Abendessen wird von 22 bis 00 angeboten.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Animationsprogramm, Folklore Musik und Live Musik

Sport inklusive: Fittnessraum, Billard, Tischtennis

Kinderprogramm: Die kleinen Gäste können sich im Kinderclub von spaßigen Animationen begeistern lassen. Der Kinderpool verfügt über eine belustigende Wasserrutsche. Für die Vergnügung außerhalb des Wassers, steht ein Kinderspielplatz bereit. Wenn sich der kleine Hunger meldet, gibt es im Hauptrestaurant ein spezielles Kindermenü.

Wellness: Sauna (gegen Gebühr), Massagen (gegen Gebühr), Jacuzzi

Hotelservice: Das Hotel bietet einen Wäscherei- Service gegen eine Gebühr an.
Internet Terminals sind in der Lobby kostenfrei nutzbar.

Kreditkarten Hotel: Visa, Mastercard

Hinweise: Bitte beachten Sie bei der Wahl Ihres Hotels und Ihres Zielflughafens, dass insbesondere bei der Kombination "Flughafen Marsa Alam-Hotel Hurghada" sowie umgekehrt "Flughafen Hurghada und Hotel Marsa Alam" zum Teil große Entfernungen zurück gelegt werden müssen und mit einem langen Transfer gerechnet werden muss. Dies gilt ebenso, wenn dieses Hotel im Anschluss an eine Nilkreuzfahrt gebucht wird.

Das Einreisevisum für alle bei schauinsland-reisen gebuchten Reiseleistungen ist nicht im Reisepreis enthalten. Gäste haben die Möglichkeit, das Visum selbst zu organisieren oder es bei der schauinsland-reisen Reiseleitung bei Ankunft für 30 € pro Person zu erwerben.

Aufgrund der Nähe zum Flughafen kann es vereinzelt zu Fluglärm kommen.
***
Hygiene- und Sicherheitsmaßnahmen aufgrund Corona
Die Hotelkette Azur Hotels & Resorts achtet aufgrund von Corona auf verschärfte Sicherheitsmaßnahmen, die zwingend von den Gästen, sowie vom Personal einzuhalten sind.
Alle Oberflächen im gesamten Hotel werden regelmäßig gereinigt und desinfiziert, Desinfektionsspender stehen ebenfalls in allen Bereichen zur Verfügung. Es werden Schnelltests beim Personal durchgeführt, sowie Temperaturmessungen bei den Gästen, um Erkrankungen auszuschließen. Zudem erhalten unsere Gäste ein Informationsschreiben, auf dem alle wichtigen Maßnahmen aufgeführt werden, die auch einzuhalten sind. Es darf nur in die Armbeuge gehustet und genießt werden. Zusätzlich muss auf einen Abstand von mindestens 1,50m geachtet werden. Das Personal absolviert regelmäßig Trainingsprogramme, um im Falle einer Erkrankung richtig handeln zu können.
Bei den Gästen, als auch beim Personal muss darauf geachtet werden, dass die Hände regelmäßig gewaschen und desinfiziert werden, die soziale Distanz eingehalten wird und Masken über Nase und Mund getragen werden. Sollten sich Symptome bei einer Person bemerkbar machen, wird unter Diskretion ein Arztbesuch organisiert.
Bei Anreise wird das Gepäck desinfiziert und die Temperatur des Gastes kontrolliert.
Sollte vor Einreise kein PCR-Test gemacht und dieser am Flughafen nachgeholt worden sein, werden die Gäste auf das Zimmer verwiesen und dürfen dieses erst verlassen, sobald das negative Ergebnis vorliegt. Wenn der Test bis max. 72 Stunden vor Check In im Hotel gemacht wurde, können die Gäste sich im Hotel frei bewegen.
Wenn das Ergebnis positiv ausfällt, gibt es in dem Hotel Quarantäne-Zimmer, zu welchen die restlichen Gäste keinen Zutritt haben. Ein Arztbesuch des Hotelarztes wird veranlasst. Kontakt zu anderen Personen ist hierbei strengstens untersagt.
Die Zimmer dürfen erst 48 Stunden nach Abreise des letzten Gastes wieder belegt werden. Eine gründliche Reinigung und Desinfektion wird dabei natürlich gewährleistet. Im Restaurant wird das Besteck zusätzlich nach der Reinigung desinfiziert. An einem Tisch dürfen maximal 6 Personen mit 1 Meter Abstand zueinander sitzen. Bei Betreten des Restaurants wird die Temperatur des Gastes gemessen. Das Essen wird den Gästen am Platz serviert.
Die Filter der Lüftungen im Hotel werden regelmäßig gewechselt.
Die Abendanimation wird auf Shows ohne Körperkontakt beschränkt, die Diskotheken und Clubs sind bis auf weiteres geschlossen.
Ein Krisenteam steht ebenfalls zur Verfügung, welches sich um die Einhaltung der Sicherheitsmaßnahmen kümmert. Natürlich können sich die Gäste bei Unsicherheiten auch an das Team wenden.Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.