Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Poloha: Hotel sa nachádza na severovýchode ostrova, priamo na nádhernej jemnej piesočnatej pláži Calodyne. Bary, reštaurácie a zábavné podniky sú vzdialené približne 6 km. Transfer z letiska je približne 90 minút.

Vybavenie: Kvalitný hotel má 214 izieb, ktoré sú rozložené do niekoľkých budov v celom komplexe. Recepcia s posedením a recepciou je otvorená nepretržite. Nachádza sa tu aj butik. O fyzickú pohodu sa stará hlavná reštaurácia „Karay“ a 7 à la carte reštaurácií, ako aj bar „Siro Kann“, „Taba“ (mauritánsky pouličný nákupný košík) a plážový bar „Lor Disab“. V priestranných, dobre udržiavaných a s láskou upravených záhradách vás 2 relaxujú a zdržiavajú 2 bazény (jeden z nich je určený pre deti) s priestormi na opaľovanie a slnečnými terasami. Ležadlá, uteráky a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Superior: Svetlé, priateľské a moderné izby majú kúpeľňu so sprchou / WC, sušič vlasov, klimatizáciu, trezor, minibar, satelitnú TV, telefón, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a balkón alebo terasu. Možno si ich za príplatok rezervovať aj na morskú stranu, výhľad na more alebo v prvej rade na pláž (na pláži)

Rezervovateľné možnosti stravovania: HB: Raňajky a večere formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Prípadne aj obed a večera à la carte. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje k jedlám a v baroch, ktoré sú otvorené. Pečivo / koláče a káva popoludní.
Poznámka: Služby all inclusive začínajú príchodom a končia odchodom, bez ohľadu na čas registrácie a odhlásenia.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: večerné animácie a živá hudba.

Šport zahŕňal: fitnescentrum, jogu, windsurfing, jazdu na kajaku, vodné bicykle, tenis (miesto s reflektormi), stolný tenis, plážový volejbal, čln s radosťou dole, pádlo v stoji, šnorchlovanie a vodný aerobik.

Šport za poplatok: výlety katamaránom, potápanie (výmenná škola PADI, CMS), požičovňa bicyklov a kitesurfing.

Detské Program: Mini klub 3-12 rokov (9-21).

Wellness: Veľkorysé a moderné kúpeľné centrum "Vilaz Masaz" s hammamom a rôznymi upokojujúcimi procedúrami. Všetky masáže a procedúry za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli zadarmo.

Poznámka 2:
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 116.
V katalógu „Diaľkové cestovanie“ leto 2021 na strane 109.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Preložiť pomocou Google Translate Lage: Das Hotel liegt im Nordosten der Insel, unmittelbar am traumhaften, feinsandigen Sandstrand von Calodyne. Bars, Restaurants und Unterhaltungsmöglichkeiten sind in ca. 6 km zu erreichen. Die Transferdauer vom Flughafen beträgt ca. 90 Minuten.

Ausstattung: Das hochwertige Hotel verfügt über 214 Zimmer, welche sich auf mehrere Gebäude innerhalb der gesamten Anlage verteilen. Der Empfangsbereich mit Sitzgelegenheiten und Rezeption ist rund um die Uhr geöffnet. Zu den weiteren Annehmlichkeiten gehört eine Boutique. Für das leibliche Wohl sorgen ein Hauptrestaurant "Karay" und 7 À-la-carte-Restaurants sowie die Bar "Siro Kann", das "Taba" (mauretanische Streetfood-Wagen) und die Strandbar "Lor Disab". In der weitläufigen, gepflegten und liebevoll angelegten Gartenanlage laden 2 Poollandschaften (einer davon mit Kinderbereich) mit Liegeflächen und Sonnenterrassen zum Entspannen und Verweilen ein. Liegen, Badetücher und Sonnenschirme stehen am Pool und am Strand kostenfrei zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Superior: Die hellen, freundlichen und modern eingerichteten Zimmer verfügen über Bad mit Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Safe, Minibar, Sat.-TV, Telefon, Tee-/Kaffeezubereiter und Balkon oder Terrasse. Gegen Aufpreis auch zur Meerseite, Meerblick oder in erster Strandreihe (Beachfront) buchbar.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: HP: Frühstück und Abendessen in Buffetform.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittagessen und Abendessen in Buffetform. Wahlweise auch Mittagessen und Abendessen à-la-carte. Ausgewählte lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke zu den Mahlzeiten und an den jeweils geöffneten Bars. Nachmittags Gebäck/Kuchen und Kaffee.
Hinweis: Die All-Inclusive-Leistungen beginnen mit Ankunft und enden mit der Abreise unabhängig vom Zeitpunkt von Check-in und Check-out.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Abendanimation und Live-Musik.

Sport inklusive: Fitnesscenter, Yoga, Windsurfen, Kajak, Tretboot, Tennis (ein Platz mit Flutlicht), Tischtennis, Beachvolleyball, Gladbodenboot, Standup-Paddle, Schnorcheln und Wassergymnastik.

Sport gegen Gebühr: Katamaranausflüge, Tauchen (PADI,CMS Tauschschule), Fahrradverleih und Kitesurfen.

Kinderprogramm: Miniclub von 3-12 Jahren (9-21 Uhr).

Wellness: Großzügiger und moderner Spa-Bereich "Vilaz Masaz" mit Hamam und einer Vielzahl an wohltuenden Anwendungen. Alle Massagen und Anwendungen gegen Gebühr.

Hotelservice: Wi-Fi-Zugang steht im gesamten Hotel kostenfrei zur Verfügung.

Hinweis 2:
Im Katalog "Fernreisen" Winter 2020/21 auf Seite 116.
Im Katalog "Fernreisen" Sommer 2021 auf Seite 109.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.