Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Umiestnenie:
Tento hotel sa nachádza asi 4 km od pláže v centre mesta Higüey.

Zariadenie:
Ubytovanie s výťahom a recepciou má 124 izieb. Dom ponúka konferenčnú miestnosť a biznis centrum. V hoteli je k dispozícii WiFi. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor a písací stôl. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Vybavenie dopĺňa telefón, TV, rádio, budík a WiFi. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Areál vonkajšieho bazéna je ideálny pre aktívny oddych alebo pravidelný aqua tréning. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Okrem tenisu, plážového volejbalu, potápania a fitness štúdia hotel ponúka aj vodné lyžovanie za poplatok. O deti sa s láskou postarajú v miniklube.

Stravovanie:
Gastronomické vybavenie zahŕňa reštauráciu, jedáleň, bar, možnosť rezervácie rôznych stravovacích služieb. Hostia si môžu vybrať medzi polpenziou a plnou penziou. Podávajú sa raňajky, obedy a večere.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.
Preložiť pomocou Google Translate Lage:
Dieses Hotel liegt etwa 4 km vom Strand entfernt, in zentraler Lage in Higüey.

Ausstattung:
Die Unterbringung mit einem Aufzug und einer Rezeption verfügt über 124 Zimmer. Das Haus bietet einen Konferenzraum und ein Businesscenter. Im Hotel steht WLAN zur Verfügung. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe und ein Schreibtisch verfügbar. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Die Ausstattung wird von einem Telefon, einem TV-Gerät, einem Radio, einem Wecker und WiFi abgerundet. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Die Außenpoolanlage eignet sich hervorragend für aktive Erholung oder regelmäßiges Aquatraining. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Im Freizeitbereich bietet das Haus neben Tennis, Beachvolleyball, Tauchen und einem Fitnessstudio außerdem kostenpflichtig Wasserskifahren an. Kinder werden im Miniclub liebevoll betreut.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Restaurant, einen Speiseraum und eine Bar. Es sind diverse Verpflegungsleistungen buchbar. Die Gäste können zwischen Halbpension und Vollpension wählen. Angeboten werden Frühstück, Mittagessen und Abendessen.

Wichtiger Hinweis zu Covid-19:
In allen Ländern gelten bis auf weiteres Corona-bedingte, behördlich angeordnete Einschränkungen, die den Alltag der Einwohner als auch den Urlaub der touristischen Gäste betreffen. Die Einschränkungen verändern sich kurzfristig und kontinuierlich. Insbesondere grundsätzlich vorhandene Gemeinschaftsangebote und -einrichtungen (wie z.B. Restaurants, Wellness-, Pool-, Sportbereiche, Kinderbetreuung und Transportleistungen) werden Einschränkungen unterliegen. Diese sind Folge der weltweiten aktuellen Umstände und damit leider unumgänglich. Gemeinsam mit unseren Partnern vor Ort tun wir alles dafür, damit Ihr Urlaub so angenehm wie möglich verläuft.