Zobraziť originálny popis

Text je preložený automaticky cez google translator.

Hotel Villas Mon Plaisir

Hotel Villas Mon Plaisir:

Poloha: Tento hotel sa nachádza na severozápadnom pobreží a pokojne sa nachádza v tropickom prostredí priamo na pláži Pointe aux Piments. Letisko je cca. 68 km a živé mesto Grand Baie s reštauráciami, barmi a obchodmi cca. 14 km.

Vybavenie: Malý, útulný hotel s mnohými stálymi hosťami zaujme svojou rodinnou atmosférou a osobným prostredím. Skladá sa z hlavnej budovy s recepciou a celkovo 45 izieb rozložených do piatich 2-podlažných budov. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. O vašu fyzickú pohodu sa stará reštaurácia à la carte, v ktorej sa podávajú indické, európske, čínske a maurícijské pochúťky. K ďalšiemu vybaveniu patrí príjemný bar, čitáreň a práčovňa (za poplatok). V tropickej záhrade s tienistými palmami láka na plávanie a relaxáciu sladkovodný bazén so slnečnou terasou. Lehátka a slnečníky sú zahrnuté v cene ubytovania pri bazéne a na pláži.

Štandardné: Príjemný a novo zrekonštruované dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou/WC, telefónom, trezorom, LED TV, minibar (za poplatok), klimatizáciou a balkónom alebo terasou.

Šport/Wellness/Zábava: kajak, vodné bicykle, výlety do sklenenej dno člna, laserové plachtenie a šnorchlovanie zariadenia sú zahrnuté. Za poplatok podľa miestnych poskytovateľov: potápanie (PADI). Večerná zábava s Sega show a živá hudba.

Stravovanie: Doprajte si bohaté raňajky formou bufetu ráno.
Pri rezervácii polpenzia navyše AbnedessenDas večera formou bufetu 1 x týždenne grilovanie večer koná.
S rezervovať plnú penziu navyše ľahké občerstvenie obed s 1 nápojom (nealko nápoje, pivo alebo víno).
All Inclusive:
  • Raňajky bufet, obedy ako denné menu a večere formou bufetu a 1x týždenne barbecue večer
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00


Poznámka: Táto cesta nie je vo všeobecnosti určená pre ľudí so zníženou pohyblivosťou v dôsledku globálneho otepľovania oceánov. Na brehoch celého pobrežia sa môžu vytvárať brehy rias. Je to prírodný jav, ktorý nemožno predvídať a cestovná agentúra ho nemôže ovplyvniť.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Preložiť pomocou Google Translate Hotel Villas Mon Plaisir

Hotel Villas Mon Plaisir:

Lage:

Das Hotel befindet sich an der Nordwestküste und liegt ruhig in tropischer Umgebung, direkt am Strand von Pointe aux Piments. Zum Flughafen sind es ca. 68 km und zum lebhaften Ort Grand Baie mit Restaurants, Bars und Geschäften ca. 14 km.Ausstattung:

Das kleine, gemütliche Hotel mit vielen Stammgästen besticht durch seine familiäre Atmosphäre und sein persönliches Ambiente. Es verfügt über ein Hauptgebäude mit Rezeption und insgesamt 45 Zimmer, die sich auf fünf 2-stöckige Gebäude verteilen. In den öffentlichen Bereichen ist WLAN inklusive. Für Ihr leibliches Wohl sorgt das A-la-carte-Restaurant, in dem indische, europäische, chinesische und mauritische Köstlichkeiten serviert werden. Zu den weiteren Annehmlichkeiten zählen eine einladende Bar, ein Leseraum und Wäscheservice (gegen Gebühr). In der tropischen, mit schattenspendenden Palmen bewachsenen Gartenanlage lädt der Süßwasser-Swimmingpool mit Sonnenterrasse zum Baden und Entspannen ein. Am Pool und am Strand ist die Benutzung der Liegen und Sonnenschirme inklusive.Standard:

Die freundlich eingerichteten und kürzlich renovierten Doppelzimmer sind mit Dusche/WC, Telefon, Safe, LED-TV, Minibar (gegen Gebühr), Klimaanlage und Balkon oder Terrasse ausgestattet.Sport/ Wellness/ Unterhaltung:

Kajak, Tretboot, Fahrten mit dem Glasbodenboot, Laser-Segeln und Schnorchelausrüstung sind inklusive. Gegen Gebühr durch lokale Anbieter: Tauchen (PADI). Abendunterhaltung mit Sega-Shows und Live-Musik.Verpflegung:

Morgens bedienen Sie sich am reichhaltigen Frühstücksbuffet.


Bei Buchung von Halbpension zusätzlich AbnedessenDas Abendessen in Buffetform 1 x pro Woche findet ein Barbecueabend statt.


Bei gebuchter Vollpension zusätzlich leichtes Snack-Mittagessen mit 1 Getränk (Softdrink, Bier oder Hauswein).


All Inclusive:

  • Frühstücksbuffet, Mittagessen als Tagesmenü und Abendessen in Buffetform sowie 1 x pro Woche Barbecueabend
  • Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 11.00 bis 23.00 Uhr


Hinweis:

Diese Reise ist im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet.Auf Grund der globalen Erwärmung der Meere, können sich an den Stränden der gesamten Küste Algenbänke bilden. Dies ist ein Naturphänomen, das nicht berechenbar ist und seitens des Reiseveranstalters nicht beeinflusst werden kann.Wichtiger Hinweis:
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.